UBER GEORGIA-ს კამპანია- რა ხდებოდა „თბილისის კულტურის კვირეულზე“
ელეგანტური და ვარსკვლავური მომენტები – ასე შეიძლება ვუწოდოთ UBER GEORGIA-ს გაშვების წინა კამპანიას, რომელიც „თბილისის კულტურის კვირეულის“ ფარგლებში გაიმართა.
კამპანიის სლოგანი BLACK SUITS YOU – უკვე მიგვანიშნებს, რომ ყველაზე ელეგანტურ გარემოში უნდა გამოგზაუროთ. შავი ხომ ის ფერია, რომელიც იყო და იქნება ელეგანტურობის სიმბოლო, ფერი, რომელიც ყოველთვის ტრენდულია.
კამპანია საქართველოში ბრენდის სწრაფ შემოსვლას უკავშირდება. უფრო დაწვრილებით კი იხილავთ სპეცპროექტში – “ნარგისი UBER GEORGIA–სთვის”.
UBER GEORGIA-ს განსაკუთრებული მომსახურება სულ მალე ყოველდღიურობის ნაწილი გახდება.
რა ხდებოდა „თბილისის კულტურის კვირეულზე“
დიზაინერის სამოსში გამოწყობილი, UBER GEORGIA-ს პარტნიორების  მძღოლები, პრემიუმ კლასის, ახალი, შავი ავტომობილებით, მოდის კვირეულის სტუმრებთან ერთად, ფოტოკამერების ობიექტივში მოხვდნენ.
ღონისძიების ფარგლებში, სერვისმა ასევე უზრუნველყო საერთაშორისო და ადგილობრივი მოდის ინდუსტრიის წარმომადგენლების ტრანსფერი.
შავი ხალიჩა, ელეგანტური მძღოლები და ცნობილი ადამიანები, ეს ყველაფერი საოცარ ატმოსფეროს ქმნიდა და კომფორტსა და ხარისხზე აკეთებდა აქცენტებს.
კამპანიაში მონაწილეობდნენ საზოგადოებისთვის ცნობილი ადამიანები, მათ შორის, რუსა ჩაჩუა, სალომე ღვინიაშვილი, ნინო ელიავა, ჯანეტ ქერდიყოშვილი და სხვები.
კადრს მიღმა მომენტები
კამპანიის განსაკუთრებული ნაწილი იყო ფოტოსესია – ქუჩის სტილის მსოფლიოში ცნობილი ფოტოგრაფის, ADAM KATZ SINDING-ის ობიექტივმა არაერთი ცნობილი ადამიანი აღბეჭდა. ფოტოსესია სინდინგისა და ქართველი დიზაინერის, SITUATIONIST-ის კრეატიული დირექტორის, ირაკლი რუსაძის კოლაბორაციის შედეგია.
უნდა ვთქვათ, რომ ადამ კაც სინდინგი ქუჩის სტილის ფოტოგრაფიაში ნამდვილი ნოვატორია. ის 2008 წლიდან იღებს თანამედროვე მსოფლიო მოდის მოვლენებს. SITUATIONIST კი მსოფლიოში ცნობილი ქართული ბრენდია, რომლის სამოსიც არაერთხელ ჩაუცვამთ ისეთ ცნობილ ადამიანებს, როგორებიც არიან ბელა ჰადიდი, ბიონსე და სხვები.
რაც შეეხება UBER GEORGIA-ს, ის ქართველ  მომხმარებელს შესთავაზებს UBER BLACK ტარიფს, მგზავრებს მოემსახურებიან გამოცდილი მძღოლები, ახალი, კომფორტული და უსაფრთხო ავტომობილებით.

Elegant and Star-Studded Moments – this perfectly describes the pre-launch campaign of UBER GEORGIA, held as part of Tbilisi Culture Week.
The campaign’s slogan, BLACK SUITS YOU, hints that you will be taken on a journey through the most elegant atmosphere. Black, after all, is the timeless symbol of elegance, always on-trend.
The campaign was linked to the brand’s rapid entry into the Georgian market. You can find more details in the special project titled “Nargis for UBER GEORGIA.”
UBER GEORGIA’s exclusive service will soon become a part of daily life.
What Happened at “Tbilisi Culture Week”?
Drivers from UBER GEORGIA, dressed in designer clothes, appeared with premium-class, new black cars, accompanying fashion week guests and capturing the attention of photographers.
The service also provided transportation for both international and local representatives of the fashion industry during the event.
A black carpet, elegant drivers, and famous personalities all contributed to a remarkable atmosphere, emphasizing comfort and quality.
The campaign featured well-known public figures, including Rusa Chachua, Salome Gvinashvili, Nino Eliava, Janet Kerdikoshvili, and others.
Behind-the-Scenes Moments
A special highlight of the campaign was a photoshoot by world-renowned street style photographer ADAM KATZ SINDING, capturing several famous faces. The photoshoot was the result of a collaboration between Sinding and SITUATIONIST’s creative director, Irakli Rusadze.
It’s worth noting that Adam Katz Sinding is a true innovator in street style photography, capturing modern global fashion events since 2008. SITUATIONIST is a world-famous Georgian brand, worn by celebrities like Bella Hadid, Beyoncé, and others.
As for UBER GEORGIA, they will offer the UBER BLACK service to Georgian customers, with experienced drivers and new, comfortable, and safe vehicles.