EMPORIO ARMANI – მარადიული ელეგანტურობის სიმბოლოა, რომელიც ათწლეულებია მოდის ინდუსტრიაში ამინდს ქმნის.
და აი ისიც, სულ მალე თბილისში ARMANI-ს პირველი მონობრენდ მაღაზია გაიხსნება.
ეს არის ბრენდი, რომელიც მუდმივად ცდილობს მოდაში ინოვაცია შემოიტანოს და მასზე საუბრისას, ელეგანტურობასთან ერთად, ყოველთვის გვახსენდება მუდმივი სწრაფვა განახლებისკენ და მოდაში სიახლეების დამკვიდრებისკენ გადადგმული ნაბიჯები.
თბილისი უკვე იმ დიდი ქალაქების რიცხვში იქნება, სადაც ბრენდია წარმოდგენილი თავისი კლასიკური ხაზებითა და ავანგარდული სტილის ნაზავით.
EMPORIO ARMANI ჯერ კიდევ 90-იანი წლებიდან გამოჩნდა თბილისში – როდესაც მულტიბრენდულ მაღაზია NEW TREND-ში იყო წარმოდგენილი ნამუშევრები.
საქართველოში ARMANI GROUP-ის ოფიციალური წარმომადგენილი და ფრანჩაიზის  მფლობელია კომპანია ნაბუ (NABU), რომელიც ARMANI-ს სახლთან 20 წელია თანამშრომლობს.
2016 წელს „ნაბუმ“ გახსნა ARMANI-ს კონგლომერატის პირველი ფრანჩიზული პროექტი საქართველოში – ARMANI ჯგუფიდან ყველაზე ხელმისაწვდომი და ახალგაზრდული ხაზის ARMANI EXCHANGE-ს მონობრენდული მაღაზია. დღეისთვის საქართველოში უკვე სამი ARMANI EXCHANGE ოპერირებს – ორი თბილისში და ერთი ბათუმში.
25 აპრილს კი არმანის სახლის ერთ-ერთი ყველაზე პოპულარული და მნიშვნელოვანი ხაზის, EMPORIO ARMANI-ის მონობრენდ მაღაზია გაიხსნება.
აღსანიშნავია, რომ თბილისის მაღაზია შთაგონებული იქნება EMPORIO ARMANI-ის ახალი კონცეფციის გათვალისწინებით. ასეთი მსოფლიოში სულ რამდენიმეა. ექნება შთამბეჭდავი ფასადი, დახვეწილი თანამედროვე ინტერიერი, ისეთი, რომელიც ბრენდის სულს ყველაზე უკეთ წარმოაჩენს.
პროექტზე თავად ჯორჯო არმანიმ, არქიტექტორთა გუნდთან ერთად, პირადად იმუშავა.
ახალ მაღაზიაში წარმოდგენილი იქნება EMPORIO ARMANI-ის ქალის, მამაკაცისა და ბავშვის უახლესი კოლექციები.
EMPORIO ARMANI თბილისში, ჭავჭავაძის #48-ში, 25 აპრილს გაიხსნება. მოწვეულ სტუმრებთან ერთად, საზეიმო გახსნას იტალიის საელჩოს წარმომადგენლობაც დაესწრება.
NATALI GROUP-ისა და DEKA LASER-ის ვახშამი – ცნობილი სტუმრები და სილამაზის ინდუსტრიაში მორიგი წინ გადადგმული ნაბიჯი

EMPORIO ARMANI – a symbol of timeless elegance that has shaped the fashion industry for decades.
This is a brand that constantly strives to bring innovation to fashion. Alongside elegance, it is always associated with a relentless pursuit of renewal and steps toward establishing new trends in fashion.
Tbilisi will now join the ranks of major cities where the brand is represented, offering a blend of its classic lines and avant-garde style.
EMPORIO ARMANI first appeared in Tbilisi back in the 1990s, when its collections were featured in the multi-brand store NEW TREND.
In Georgia, ARMANI GROUP’s official representative and franchise owner is the company **NABU**, which has been collaborating with the ARMANI house for 20 years.
In 2016, NABU launched the first franchise project from the ARMANI conglomerate in Georgia—a mono-brand store for ARMANI EXCHANGE, the most accessible and youthful line from ARMANI GROUP. Today, there are already three ARMANI EXCHANGE stores operating in Georgia—two in Tbilisi and one in Batumi.
On April 25, one of the most popular and important lines from the ARMANI house, EMPORIO ARMANI, will open its mono-brand store.
It is worth noting that the Tbilisi store will be inspired by the new EMPORIO ARMANI concept, of which there are only a few worldwide. It will feature an impressive facade and a refined modern interior that best reflects the spirit of the brand.
Giorgio Armani himself worked on the project, together with a team of architects.
The new store will showcase the latest collections of EMPORIO ARMANI for women, men, and children.
The EMPORIO ARMANI store will open in Tbilisi, at 48 Chavchavadze Avenue, on April 25. The Italian Embassy will also be present at the grand opening, along with invited guests.